...::*ENACHACHE-NeTworK*::...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Pentru a avea acces la forum va rugam sa va Inregistrati !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 <<Diriginta/Diriginte>>

In jos 
+3
jamaika
taticu
ENACHACHE
7 participanți
AutorMesaj
ENACHACHE
Avansat
ENACHACHE


Mesaje : 157
Data de înscriere : 26/04/2009
Localizare : MuRFaTLaR

<<Diriginta/Diriginte>> Empty
MesajSubiect: <<Diriginta/Diriginte>>   <<Diriginta/Diriginte>> I_icon_minitimeDum Apr 26, 2009 11:36 pm

spuneti cv despre diriginta sau dirigintele voastra/vostru incepand cu materia pe care o preda
chiar si cei kre au trecut de perioada scolii ne pot povesti cv despre copilaria lor si dirinta/dirigintele pe kre l-au avut... affraid
Sus In jos
http://ENACHACHEmu.HopTo.oRg
taticu
Incepator



Mesaje : 39
Data de înscriere : 26/04/2009
Varsta : 32
Localizare : Hunedoara

<<Diriginta/Diriginte>> Empty
MesajSubiect: Re: <<Diriginta/Diriginte>>   <<Diriginta/Diriginte>> I_icon_minitimeDum Apr 26, 2009 11:44 pm

Diriginte de sport--absente motivate fara scutire, mai ales ca jumatate de clasa trebuia sa fim exmatriculata in frunte cu "mine",dar omu potrivit la locul potrivit domn` diriginte...Very Happy...stima si respect ....
Sus In jos
jamaika
Membru



Mesaje : 68
Data de înscriere : 27/04/2009

<<Diriginta/Diriginte>> Empty
MesajSubiect: Re: <<Diriginta/Diriginte>>   <<Diriginta/Diriginte>> I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 3:00 am

De fizica,Preda bine dar e ff exigenta,rea si etc ... si nu motiveaza absentele X(
Sus In jos
Shad0W
Incepator
Shad0W


Mesaje : 40
Data de înscriere : 28/04/2009
Varsta : 30
Localizare : In YouR HDD! >:)

<<Diriginta/Diriginte>> Empty
MesajSubiect: Re: <<Diriginta/Diriginte>>   <<Diriginta/Diriginte>> I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 5:07 am

diriga de etg.mpm,cds si sooper de traba motiveaza absente faras scutire:D
Sus In jos
http://www.Enachache.ForumZ.Ro
zeus4ever
Profesionist



Mesaje : 7
Data de înscriere : 30/04/2009

<<Diriginta/Diriginte>> Empty
MesajSubiect: Re: <<Diriginta/Diriginte>>   <<Diriginta/Diriginte>> I_icon_minitimeSam Mai 02, 2009 6:29 am

diriga .....preda biologie....foarte de treaba si motiveaza absente cu scutire affraid
Sus In jos
eXeCuTe
Membru
eXeCuTe


Mesaje : 77
Data de înscriere : 29/04/2009
Localizare : Buftea

<<Diriginta/Diriginte>> Empty
MesajSubiect: Re: <<Diriginta/Diriginte>>   <<Diriginta/Diriginte>> I_icon_minitimeDum Mai 03, 2009 8:28 pm

Diriginte de matematica ... Motiveaza absentele cand vrem noi Twisted Evil Ne invoim la el la toate orele ca sa plekam acasa Twisted Evil Nu aducem niciodata tema Twisted Evil
Sus In jos
96
Incepator
96


Mesaje : 12
Data de înscriere : 27/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe aici pe acolo

<<Diriginta/Diriginte>> Empty
MesajSubiect: Re: <<Diriginta/Diriginte>>   <<Diriginta/Diriginte>> I_icon_minitimeDum Mai 03, 2009 8:53 pm

diriginta ... de franceza :X .. foarte buna..da note de 10 aproape mereuu ... si absentele nu le motiveaza decat +scutire
Sus In jos
zeus4ever
Profesionist



Mesaje : 7
Data de înscriere : 30/04/2009

<<Diriginta/Diriginte>> Empty
MesajSubiect: Re: <<Diriginta/Diriginte>>   <<Diriginta/Diriginte>> I_icon_minitimeLun Mai 04, 2009 5:12 am

bha ce as vrea sa am si eu diriga u .....la diriga mea am un 4 si un 9 Smile) lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





<<Diriginta/Diriginte>> Empty
MesajSubiect: Re: <<Diriginta/Diriginte>>   <<Diriginta/Diriginte>> I_icon_minitime

Sus In jos
 
<<Diriginta/Diriginte>>
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...::*ENACHACHE-NeTworK*::... :: Stiri si Discutii Legate de lumea in care traim :: ...::*Discutii La Scoala*::...-
Mergi direct la: