...::*ENACHACHE-NeTworK*::...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Pentru a avea acces la forum va rugam sa va Inregistrati !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vrei sa iti Schimbi Nick`ul pe forum ?

In jos 
AutorMesaj
ENACHACHE
Avansat
ENACHACHE


Mesaje : 157
Data de înscriere : 26/04/2009
Localizare : MuRFaTLaR

Vrei sa iti Schimbi Nick`ul pe forum ? Empty
MesajSubiect: Vrei sa iti Schimbi Nick`ul pe forum ?   Vrei sa iti Schimbi Nick`ul pe forum ? I_icon_minitimeDum Apr 26, 2009 11:04 pm

Ei bine ENACHACHE forum este unul dintre putinele forumuri care va pune la dispozitie aceasta alegere ,deoarece ne`am spus ca multi renunta la acest forum deoarece si`au schimbat numele si nu vor sa isi faca 1 alt cont cu numele actual deoarece nu vor mai avea atatea postari ... etc. etc. iar acum am gasit si aceasta solutie care pare a fi una foarte buna dar nu vrem sa vina orice utilizator care are cateva ore pe forum si sa spuna ca vezi doamne vreau sa-mi schimb nickul , asa ca va spun de pe acum ... cei care au SUB 35 de posturi NU au voie sa posteze aici cereri cu schibmari de nickuri .... cei cu peste 35 de postari fac aici o cerere ca in exemplul de mai jos:

Nume Actual: .......
Doresc sa fie schimbat in: .......
Twisted Evil
Sus In jos
http://ENACHACHEmu.HopTo.oRg
 
Vrei sa iti Schimbi Nick`ul pe forum ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» -= ReguLamenT Forum =-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...::*ENACHACHE-NeTworK*::... :: ...::*ENACHACHE-NeTworK*::... :: ...::*Anunturi/Noutati*::...-
Mergi direct la: