...::*ENACHACHE-NeTworK*::...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Pentru a avea acces la forum va rugam sa va Inregistrati !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Problema de conectare.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Cip
Profesionist



Mesaje : 4
Data de înscriere : 27/04/2009

Problema de conectare. Empty
MesajSubiect: Problema de conectare.   Problema de conectare. I_icon_minitimeLun Apr 27, 2009 9:26 pm

Serverul e online? Ca eu nu resusesc sa ma conetctez.

Cand dau add favorite , scriu adresa serverului : ENACHACHEcs.HopTo.oRg , si nu apare in lista.

Ce protocol foloseste?

Merci! Bafta!
Sus In jos
ENACHACHE
Avansat
ENACHACHE


Mesaje : 157
Data de înscriere : 26/04/2009
Localizare : MuRFaTLaR

Problema de conectare. Empty
MesajSubiect: Re: Problema de conectare.   Problema de conectare. I_icon_minitimeMar Apr 28, 2009 1:28 am

Cip ... serverul astazi a cam fost off pentru ca a fost pana acum Online in TESTE sa vedem ce ar mai trebui scos sau adaugat la server tocmai acum am finalizat in totalitate serverul dar totusi cred ca este o probleme cu favoritul , sar putea sa nu apara dar intradevar poti incerca connect ENACHACHEcs.HopTo.oRg Online ! Iar in legatura cu Protocolul folosit la server avem o veste extraordinar de buna tocmai asta a fost principalul motiv pt ca are a fost si off serv. am facut protocol 47 & 48 ( si steam si NonSteam ) ei bine am adugat si rank <> /top10 .. serverul asa cum am mai spus este bun pentru a juca deci Succes la Fraguri ! cheers
Sus In jos
http://ENACHACHEmu.HopTo.oRg
 
Problema de conectare.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...::*ENACHACHE-NeTworK*::... :: ENACHACHEcs.HopTo.oRg - Respawn Mod :: ...::*Cereri / Discutii*::...-
Mergi direct la: