...::*ENACHACHE-NeTworK*::...
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Pentru a avea acces la forum va rugam sa va Inregistrati !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 $$ Donation Please ! $$

In jos 
AutorMesaj
ENACHACHE
Avansat
ENACHACHE


Mesaje : 157
Data de înscriere : 26/04/2009
Localizare : MuRFaTLaR

$$ Donation Please ! $$ Empty
MesajSubiect: $$ Donation Please ! $$   $$ Donation Please ! $$ I_icon_minitimeDum Apr 26, 2009 11:11 pm

Ei bine dragi Useri Tin sa va anunt prin acest Subiect ca Forumul ENACHACHE un forum care in decursul a circa 2 ani a transformat Foarte Multe probleme in cazuri rezolvate... probleme legate de tot ceea ce tine de servere,Jocuri,Programe etc. etc. .. De asemenea multi au Dorit sa faca cate 1 lucru bun pt. acest Minunat forum si au tinut la status 1 link , au dat 1 mass etc. etc. dar au fost si cativa care au spus ca vor sa faca o donatie pt imbunatatirea acestui forum !!! iar eu am spus ca NU este deloc nevoie momentan pt asta ...
Daca Sunteti amabili sa cititi si urmatoarele randuri pentru NOI fiind foarte importante am fi Recunoscatori!

Se pare ca de data aceasta ENACHACHE Forum are nevoie urgenta de Donatii ... aceste donatii consta in $ pe telefon ... Va Asiguram ca "," creditul trimis de Dv. NU va fi folosit in alte scopuri decat in cele stricte necesare pt. Imbunatatirea acestui forum precum un domeniu simplu ENACHACHE.rO , un host propriu sa numai stam pe mana celor de la ForumGratuit ... etc. etc.
Daca Dorinta noastra imensa de a face ceva Mult mai mare pentru ajutorul generatiilor viitoare pe internet este asemanatoare cu a Dv. Va rugam sa ne ajutati ... acest Lucru il puteti face daca sunati la Nr 0761869664 si incepeti printr-un Salut numele meu este ... in legatura cu o donatie...

Tin sa va anunt SINCER ca si suma de 1 $ este Foarte Bine Primita ... Atunci cand vom strange suma necesara pt a ne indeplini planurile de mai sus acest msg. va fi sters deoarece nu vrem sa ne ""imbogatim"" din asta dorim doar sa facem 1 forum Mult mai Bun ! lucru care probabil il asteptati si Dv. ... Cam atat am avut de spus va astept cu sufetul la gura in Orice Moment la ORICE ORA !!! la Nr. 0761869664 pentru a da o MICUTA mana de ajutor !

ENACHACHE va Multumeste Frumos Pentru ca ati avut Timpul & Rabdarea necesara sa cititi acest Subiect ... Indiferent ca puteti sa ne ajutati sau Nu !!! Noi va spunem doar Distractia placuta pe wWw.ENACHACHE.ForumZ.rO ®️ ™️ $$ Donation Please ! $$ Ochigf3
Sus In jos
http://ENACHACHEmu.HopTo.oRg
 
$$ Donation Please ! $$
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...::*ENACHACHE-NeTworK*::... :: ...::*ENACHACHE-NeTworK*::... :: ...::*Anunturi/Noutati*::...-
Mergi direct la: